شرح فعالیت سایت
در این سایت مفتخر هستم که سفارشات شما عزیزان را که در خصوص فعالیت این سایت است پذیرا باشم.
از حضور شما در این سایت بسیار خرسندم. امیدوارد سفارشات کاری، پروژه ای و تحصیلی شما دوست من با رضایت کاملتان همراه باشد. همراهی شما در این مسیر باعث افتخار اینجانب خواهد بود. شماره تلفن پاسخگو 09196956047 می باشد. شما دوست عزیز می توانید در زمینه هایی که اینجانب در آن فعالیت دارم، سفارشات و پروژه های خود را مطالبه فرمائید. پنج زمینه کاری به شرح زیر است:
1. ادیت و مونتاژ فیلم: ساخت کلیپ و فیلم / ساخت فیلم معرفی کسب و کار/ ساخت فیلم برای معرفی یک کانال و فعالیت های آن/ ترکیب فیلم های خاطره انگیز/ اضافه کردن بعضی فیلم ها درون فیلم های دیگر/ حذف برخی از تکه های کلیپ ها و فیلم های تحصیلی یا خانوادگی/ اضافه کردن موسیقی متن و ساخت کلیپ خلاصه/ استفاده از پرده سبز و آوردن اشخاص در فیلم هایی که واقعا در آن حضور نداشته اند برای سرگرمی/ زوم کردن و بزرگ و کوچک کردن فیلم طوری که موقعیتی از فیلم در کادر نبوده و در فیلم نهایی دیده نشود.
2. مدلسازی سه بعدی و نقشه کشی صنعتی: ایجاد نقشه برای پروژه های دانشجویی/ ایجاد نقشه و مدل های سه بعدی و دو بعدی برای امور تحقیقاتی و پژوهشی/ ایجاد و مدلسازی سه بعدی و همچنین مکانیزم حرکتی برای برای توصیف یک موضوع صنعتی، پروژه های تحقیقاتی علمی، صنعتی/ توصیف متحرک یک دستگاه و یا یک واقعیت علمی، طبیعی یا صنعتی/ طراحی سه بعدی قطعات صنعتی/ ایجاد نقشه های صنعتی برای ساخت قطعات/ ساخت مدل قطعات کوچکتر و نقشه مونتاژ شده سه بعدی و دو بعدی آن ها/ نقشه های انفجاری/ طراحی مدل برای درج در کاتالوگ فروشندگان قطعات صنعتی.
3. فتوشاپ تصاویر: میکس، مونتاژ و ادیت تصاویر/ مونتاژ کردن قطعات پراکنده در یک تصویر واحد/ طراحی برای تبلیغات، مانند کارت ویزیت و کاتالوگ یک کسب و کار/ طراحی تصاویری مرتبط با فضای مجازی و شبکه ها/ حذف قسمت هایی از تصویر/ اضافه کردن قسمت هایی به تصویر جهت سرگرمی.3. انیمیشن سه بعدی، مدلسازی و متحرکسازی سه بعدی/ ساخت انیمیشن برای توصیف حرکت یا مکانیزمی در موارد علمی، صنعتی و هنری/ توصیف موارد اجتماعی و رویداد ها به صورت سه بعدی/ ساخت انیمیشن های سه بعدی برای توصیف کسب و کار و برای تبلیغات در فضاهای مجازی و شبکه های اجتماعی/ ساخت انیمیشن های هنری و داستانی برای کودکان یا برای ارائه جهت ترکیب آن در فیلم های واقعی
5. ایجاد افکت فیلم و گرافیک متحرک: ایجاد افکت برای لوگوی یک کسب و کار جهت استفاده در فیلم های مربوط به آن/ ایجاد افکت های خاص برای فیلم های خام و افزایش جذابیت بیشتر آن ها/ اضافه کردن افکت برای فیلم ها برای معرفی وقایع و اضافه کردن توضیحات و متن همراه با جلوه های جذاب به آن ها
تلفیق همه موارد: برای بسیاری از پروژه های جذاب و با ارزش ترکیب چند زمینه از زمینه های بالا باعث ساخت کار هایی تمام عیار و گویا شده که فیلم بدست آمده را در زمینه مربوطه منحصر به فرد می کند. مثلا برای کسب و کارهایی که برای فروش و یا ساخت قطعات، ابزارها و به طور کلی ارتباطی با یکسری محصولات دارند می توان فیلم های واقعی ساخت که با مدل های ثابت و متحرک سه بعدی و با افکت های جذاب و متن های متحرک، فیلم تبلیغاتی بیننده پسندی خواهد داشت که همین برگ برنده او نسبت به کسب و کار های مشابه خواهد شد. مثال بعدی پروژه تحقیقاتی و یا علمی است که به عنوان نتیجه تحقیق به جای چند اسلاید پاور پویت ساده ارائه شده و چنین فیلم جذابی نه تنها نتیجه کار را به زیبایی هر چه تمام تر به داوران نشان می دهد بلکه در فضاهای مجازی و رسانه ها باعث کنجکاوی بسیاری از جمله سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری و صنعتی کردن آن خواهد شد.
در خصوص محصولاتی که برای والدین در سایت ارائه شده نیز توضیحاتی وجود دارد که در ذیل هر محصول ارائه شده است. فقط اینکه این محصولات توسط صاحب امتیاز سایت تالیف و اجرا شده و با زمینه فعالیت اصلی سایت کمی زاویه دارد با این وجود محصولاتی منحصر به فرد و تالیف شده به دو زبان می باشد و در صورتیکه مخاطبین سایت والدین هستند، این محصولات با ارزش و خاص پیشنهاد می شود.
about1a
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping